Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

house

Zgłoś nieruchomość

Cena sprzedaży

645 000 PLN

Powierzchnia

28,20 m2

Id oferty

983025

Cena za m2

22 700 PLN

Liczba pokoi

2

Piętro

parter

Rok budowy

2021

Opis
nieruchomości

Centralny punkt Gdańskiego Przymorza znakomicie skomunikowany z resztą Trójmiasta. W okolicy zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, ciągi komunikacji pieszej, przystanki autobusowe, sklepy, usługi, a także mnóstwo terenów zielonych między innymi Park Regana, do plaży tylko 500 m. Wyjątkowe miejsce tętniące życiem od wczesnych godzin rannych.

Lokal handlowo - usługowy zlokalizowany przy głównej ulicy Obrońców Wybrzeża. Usytuowany na parterze nowoczesnego kompleksu "Cztery Oceany", z dużymi witrynami okiennymi , które dają piękną przestrzeń do reklamy, narożny od strony płd-wsch. W najbliższym sąsiedztwie BioPiekarnia Deker, Bank Nest, przedszkole, usługi fryzjerko kosmetyczne, niedaleko Galeria Przymorze, Decathlon, Pepco, Alfa Centrum.

Łączna powierzchnia użytkowa to 28,17 m2 w tym 3,28 m2 zaplecza w tym wc. Lokal w stanie deweloperskim, co daje dużą swobodę aranżacji.

Współpracując z naszym biurem nieruchomości kupujący nie płaci prowizji, a dodatkowo oferujemy projekt aranżacyjny wnętrza (wizualizację) wg wskazań GRATIS.

Gwarantujemy również dobrą i sprawdzoną ekipę remontową.

Z prawej strony sąsiaduje z lokalem użytkowym narożnym, również na sprzedaż w naszej ofercie, o powierzchni 28,17m2. Oba lokale można połączyć w jeden i uzyskać w sumie 64,5m2.

DO CENY NALEŻY DOLICZYĆ 23% VAT, SPZEDAJĄCY WYSTAWIA FAKTURĘ.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i prezentacji.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

Więcej

Szczegóły

KREDYT

możliwość kredytowania, współpraca z doradcą finansowym

CENA NETTO

należy doliczyć 23% VAT, sprzedający wystawia fakturę.

CENTRUM GDAŃSKIEGO PRZYMORZA LOKAL HANDLOWO USŁUGOWY

PRZYŁĄCZA

woda, prąd, kanalizacja

STAN

deweloperski

ZABEZPIECZENIA

przeciwpożarowe

Masz pytanie?

Jeśli masz pytanie związane z ofertą zapraszamy do kontaktu.

Paulina Borowska
nr licencji PFRN 27283

telefon

+48 517 781 250

Iwona Dobkowska
nr licencji PFRN 27289

telefon

+48 734 484 838