Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

house

Zgłoś nieruchomość

Cena sprzedaży

2 200 000 PLN

Powierzchnia

110,70 m2

Id oferty

240893

Cena za m2

19 874

Liczba pokoi

4

Piętro

PARTER

Rok budowy

2009

Opis
nieruchomości

Przestronny, stylowy i nowoczesny apartament usytuowany na zamkniętym osiedlu w Gdyńskim Orłowie. To propozycja dla osób ceniących komfort, jakość, przestrzeń i design.

Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z 2009r., który zachwyca przeszkloną klatką schodową.

Dla właścicieli budynku do dyspozycji jest fitness oraz sauny parowa i sucha. Apartament podzielony jest na dwie części. W części dziennej znajduje się strefa wypoczynkowa, telewizyjna i kulinarna.

Część prywatna składa się z sypialni, gabinetu, garderoby oraz pokoju kąpielowego. Obie strefy połączone są holem, który ozdobiony jest stylową mozaiką ścienną. Obok holu znajduje się także osobne WC. Każda ze stref posiada swój balkon, z których można wyjść do ogrodu.
Do lokalu przynależy miejsce w podziemnej hali parkingowej oraz komórka lokatorska. Dodatkowo dla mieszkańców do dyspozycji są ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Niesamowity klimat, który czuć w tym miejscu tworzą nie tylko spokojne otoczenie oraz powiew bryzy morskiej, ale przede wszystkim komfort, jakość i design, który nadali temu miejscu wraz z projektantem wnętrz właściciele. Zadbali o każdy detal, funkcjonalność i jakość wykończenia.

Więcej

Szczegóły

avc

sac

Gdynia Orłowo

test

sadas

Masz pytanie?

Jeśli masz pytanie związane z ofertą zapraszamy do kontaktu.

Paulina Borowska
nr licencji PFRN 27283

telefon

+48 517 781 250

Iwona Dobkowska
nr licencji PFRN 27289

telefon

+48 734 484 838